Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    Sziasztok!

    Új vagyok a játékban, pedig már egy ideje megvan, de most kezdtem el igazából játszani vele, és lenne is kérdésem:
    1.
    Bolygóknál az még OK, hogy van olyan, amiről nincs belső térkép a nagy térképen.
    De a múltkor vállaltam egy utasszállítást ide:
    Station Kafka Reach in V1703 Aquilae ..és hiába repültem be a rendszerbe, akkor sem találtam Kafka Reach nevű leszállóhelyet. Mi ilyenkor a teendő, hogy "előkerüljön" a kívánt dokkolóhely? :F
    Már próbáltam korábban map adatot venni, de az meg 1d, mire megkapom, felkenhetem a hajamra.. azt se értem, az mire jó?

    2. Találtam olyan transport küldetést, hogy 21900Ly távolságra van a célpont állomás, és valami 1 hét lett volna időben rá, hogy odaérjek, és elég magas (600e+) credit díjazása volt.. Ezt a távot
    - le lehet valahogy hamarabb repülni, vagy kell egy - ezek szerint - iszonyat hosszú útvonalterv (gondolom, fuel scope alap ehhez? :F ) és valóban le kell repülni bolygóról bolygóra ezt a távot? Ha igen: az még talán megy, hogy ne lőjenek le a 29. jump után, de azzal mit kezdek, ha mondjuk odaérnék, és azt mondja a célrendszer, hogy oda nem léphetek be? (valamit olvastam korábban, hogy pl. talán a SOL-hoz is kell valami reputation vagy permission hogy a rendszerbe léphessek??)
    - találtam ilyet utasszállítósban is, ott 3M creditet adott volna..

    - a sightseeing jellegű utasos küldetések (valami városnézés? :F) során mit kell pontosan csinálni az utassal? Csak elrepülgetni pár rendszerbe, és vissza a kiinduló állomásra?

    Bocs a sok kérdésért, tuti lesz is még, mint beginnernek... :B

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák