Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Raymond #34840 üzenetére

    Akkor az a baj. Elgépeltem, nem Bhatas, hanem Bhutas. Itt kockultam tegnap, ez egy nagyobb rendszer és emiatt van oda adatküldi 300k felett is. Szóval, amikor elmegyek onnan Kebes-be (5-6 kuldi) és indulok vissza (10 kuldi) akkor lesz a küldik között Kebesben olyan, ami 300k-t fizet. Ami ennyit fizet az egy ilyen 5-8 perces lazulgatás Bhutas-on belül, mire odaérek a bolygóra akkora a rendszer, viszont a bonusos kuldik leadása után is simán oda lehet érni, szóval levezetőnek nem rossz és biztos pénz. Miután felment a hírnevem az oda-vissza utaktól már rengeteg a küldi. A rendszer mérete miatt egyébként is elég sok. Ilyenkor már zöld lesz az állomásnév is és amikor odaérek írja a hírnévnél, hogy barátságos a hely. Nem szkennelnek, szóval lehet tolni a csempészárut is ezerrel. Tök nem a Silent running-on múlik szerintem, legalábbis az a tapoasztalatom, hogy ha baráti a hely és normálisan repülök rá a leszállóra akkor tesznek rám.
    Állandóan tele a cargom is, mert ezek a futáros küldik adnak extra cuccokat is, nem győzöm eladni. Tegnap 3,5 millával léptem ki. Szóval ha futárkodsz, akkor a rendszer igazából tökmindegy hol, a lényeg, hogy maradj egy helyen és legalább az egyik rendszer legyen nagy és max 3-4db rendszer között ingázz. Eddig ennyire sikerült rájönnöm, de érezhetően egyre jobban dől a lé.

    (#34842) csigi
    köszi

Új hozzászólás Aktív témák