Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz tikshow #3455 üzenetére

    - Én is azt hittem, hogy az optimalizálással van gond. Open playben csúnyán ugrált az FPS, még az állomás körül is. Dokkolás közben pedig megállt az egész. Nem reagált semmire. 1 percig vártam az állomás belsejében lebegve, aztán jött a feladatkezelő és kilőttem. Visszalépésnél jól szerepeltek a fiúk. Nem az állomás belsejébe rakott vissza (pl. a falak közé), hanem kirakott az állomástól 15Km-re sértetlenül. A frame rate viszont most se volt valami híres. Próbaképpen átmentem Soloba és ott mindjárt rendbe jött a sebesség. Itt nem szaggatott, mint Openben.
    - Nem kell várni a szerverre, játék indításkor.
    - Az Alt+Tab szerencsére most elsőre jól működik.
    - A hajóárak úgy látom, hogy maradtak ahogy utoljára voltak (Anaconda: 146,969,451CR)
    - Galaxy map részletesebb lett és kicsit átdolgozták.
    - A jobb oldali menüt nagyon felturbózták. Rengeteg az új információ.
    - Outfitt felülete sokat javult. Kapásból látni, hogy mi kapható. Nem kell mindenbe külön belemenni, hogy van-e raktáron.
    - Első ugrás után nem tudtam kilépni SC-ből, mert az eddig használt "J" bill (és a bindelt Hotas gomb se) nem reagált. Nem tudom, hogy ez egyedi eset volt nálam, de újra kellett configolni ezt az egy funkciót. Csak azért szólok, ha másnál is előfordulna...
    - Grafikán most is tekertek valamit, mert néha szabályosan meg lehet vakulni, a túl sok fényeffekttől:

    Összességében (az eddigiekhez képest), elég jól sikerült az első startja a 3.9-nek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák