Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Gyors kerdesem lenne (ekeyeteket most nem tudok irni, fix eng kiosztas).

    Joban vagyok tobb frakcioval is es egyre tobb a Spec Ops contract es Wetwork. Elobbieket nem eroltetem, mert olyanokat akar, hogy oljek meg 21 civilt (ez kb egyenlo a hostile besorolasra az adott frakciotol), utobbi viszont altalaban egy celpontos, de jo penzert. A gond a celpontokkal az, hogy a segguk is ki van parnazva zsarukkal es Vulture nem eppen alkalmas kiszedni oket ilyen korulmenyek kozott. Az egyik delikvens egy Dropshipben ult, talan 80% kornyekere vittem le, a masik celpont pedig Anacondaban ult. Itt rohogtem egyet kinomban, mert condat meg 1v1 alatt se tudok megkarcolni hat meg 6 zsaruval mellette...

    A kerdes az, hogy melyik hajo lesz majd az, amivel az ilyeneknek neki lehet latni? FAS esetleg? Elkepzeleseim alapjan az lenne a legtisztabb, hogy mire elszall a pajzsom, addigra halott es hull tankkal menekulok el.

    *

    Tovabba, este kiprobaltam a multicrew dolgot. Szepen elrepkedtem Condorral a vezer Corvette arnyekaban, meg ki is nevetett a parancsnok amikor mondta, hogy uljek at a Taipanba, nem tudtam leszallni :D

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák