Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Fú, na megvan, hogy mi nem fog tetszeni a Dropshipben. Boost akkora löketet ad az 1000 tonnának, hogy a thrusterek kevesek ahhoz, hogy egyből irányba tegyék a vasat. Tehát ja, siekresen földhözvágtam felszíni landoláskor, túlságosan hozzá voltam szokva a small shipek agilitásához - mínusz 1.4M :O Aztán erre először akkor jöttem rá, amikor szokásos "türelmetlen dokkolást" akartam eljátszani egy Coriolis állomással (disengage - boost - request - boost - thrusterekkel való igazgatás - boost be a levélbedobón), erre csak azt vettem észre, hogy függőlegesen száguld az űrkosz, nem középpontosan. Aztán beragadtam az állomás sarkai közé, pajzs szépen párolgott,gyorsan le is kapcsoltam a gépet meg vissza, szerencsére kirakott 20km-re. Most nem úsztam meg. De "belefér", sentry-kért akartam visszamenni, 6M lesz a második kör után és legalább a robotpilóta nem a védelmi tornyok mellé fog visszaparkolni :U

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák