Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz Vesa #34223 üzenetére

    Most járok Coloniára adatszállítós küldikkel. Adatok leadásakor kb minden 35-40. rendszerért kapok bónuszt, mert én voltam az első aki lescannelte. 2.5 éve kezdtem a játékot, akkor ha elmentem Sag A*-ig, már unalmas volt leadni a felfedezési adatokat, mert egyhuzamban csilingelt a bónusz. És igen, én is úgy tudom minél többen scanelnek le egy objektumot, annál kevesebbet ér. Viszont most emeltek az árakon, és több értékes objektum került be. Gyakrabban futsz pl water worldbe vagy earth likeba.

    Viszont meg kell cáfolnom magam. Régebben azt írtam (és így is volt mert kipróbáltam), hogy ha a felfedező ASPből átülök egy Sidewinderbe, akkor nincsenek nálam az adatok. Anno kicsit le is vert a víz, hogy buktam pár milliót. De amint vissza ültem az ASP-be, újra nálam voltak. Tegnap szintén felfedezés után letámasztottam az ASP-t és vettem egy Eagle-t, gondoltam kiengedem a gőzt és elmegyek NB-höz lőni egyet. Viszont hiába ültem másik hajóba, nálam voltak a felfedezési adatok. Így csak az állomást repültem párszor kötbe és ment a hangárba a kis Eagle.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák