Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz campernoob #34097 üzenetére

    Hát én továbbra is a fullra tuningolt thermal resistance Barbi pajzsra esküszöm, augmented 7B-s SCB-kkel. Azért nem A-s, mert a B-s verzió egy-egy töltete ugyan valamivel kevesebbet pumpál a pajzsba, de cserébe kevesebb hőt is termel(spec tuninggal 118 fokig fűt csak fel), ráadásul egyel több töltet is van benne, tehát összességében a visszatöltés is nagyobb lesz, mint az A-nál. És ebből a 7B-sből akár kettőt is felrakhat az óvatosabbja. Márpedig aki ennyit el tud használni, legyen az akár még a legkiadósabb CZ parti is, az egy művész. A rakétázókkal továbbra sem értem, mi a bajod, a pajzsomra kb annyi hatása sincs, mint az Ödönke féle köpőcsőnek(de erről már volt szó) :K
    Ami pedig a CZ-ben észlelt mass lock-ot illeti, az semmiképp nem valamiféle kilépési tiltás, hanem egyszerűen egy rakás nagyobb hajó úszkál a környékeden. Én akkor kaptam ilyen üzeneteket, ha elfogytak a piros nagyvadak, és 2-4 db zöld konda, vagy Corvette dagonyázott a közelemben. De egy-két boost, és már ugorhattam is, soha semmiféle tiltással nem találkoztam(persze ki is merne korlátokat szabni a legendás Fed archuszárnak :D)

    Dokkolás: 14' karácsonyán egy sima joystickkal toltam egy hétig, amíg az első hotas-om meg nem jött, de a dokkolással soha a legkisebb gondom sem volt, már elsőre sem. Ennek ellenére nekem igenis mindegyik hajómon ott a DC, mert amikor egy-egy körről visszaérek, jólesik egy kis nyújtózás, egy kis társadalmi élet, stb. És az is jó érzés, ahogy felcsendül az Elite'84-et, és egyben a 80-as éveket idéző közismert dallam... :K

    A Frontier bátran hirdeti a felvilágosult gondolkodás, és az elfogadás fontosságát

    :DD :DD :DD

    Micsurin - Látványos az a hőleadásos kép :C

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák