Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz duvi #32036 üzenetére

    De biztos voltam pillanatok, amiket élveztem, ha semmi ilyen nem lett volna nem csinálom végig. Pl. én a bolygón való material gyűjtögetést kifejezetten szerettem az SRV -vel, mások meg ettől másznak falra. Kinek mi, ugye. De mikor már ezt nem kellett csinálni, hanem valami mást, (pl. a megfelelő USS -ek keresése, na azt nagyon utáltam...) már nem élveztem sokszor, egyszerűen csak csináltam, úgy voltam vele, hogy ha már belekezdtem, nem adom fel, de itt már egyre kevesebb olyan pillanat volt, amit tényleg élveztem is volna, de mégis megcsináltam, a cél lebegett a szemem előtt. Szerintem egy játéknak első sorban szórakoztatnia kéne... és a grindolás nem feltétlenül az. Remélem a 2.4/3.0 (bár azt már nem így fogják hívni, tudom) tényleg minőségi változásokat fog hozni, olyanokat, amikkel lehet élvezni a játékot, és szórakoztat...
    De pl. ha tényleg igaz lesz az, hogy az idegenek ellen szart sem érnek majd a jelenlegi fegyvereink és lehet előről kezdeni a grindolást, biztos, hogy nekem ott lesz a játék vége, törlöm a "csába. Nincs azaz isten, hogy én mégegyszer végig csináljam ezt... és nem hiszem el, hogy ez csak nálam veri ki a biztosítékot.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák