Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    Sziasztok!

    Segítsetek, legyetek szívesek! Felvettem egy navy küldetést. Rare artworkot kellene keresnem Singnal Sourceokban. 5 órája kevergek a rendszerben, már egyszer kilőttek, gyűjtöttem csomó lomot, scanneltem csomó private data beacont, de artworkot nem találtam. Próbáltam a központi csillag közelében, állomások közelében, állomásoktól 100.000 Ls-ra, de egyzserűen semmi. Open / solo váltásra reloggra sem. Próbáltam szomszéd rendszerbe is ugrani, majd vissza. Mindig csak materialokat dob és data jön ugye private data beacon scannelésből. A szép az egészben, hogy nincs Horizonsom, így süthetem a materialokat és adatokat.

    Tegnap lettem SOL frakcióinál friendly, betáraztam este jól fizető küldetésekből, ma haza értem este 6kor, leültem gép elé, lett volna még minimum 3 órám a küldetések leadására, de egyik állomáson sem tudtam leadni az oda szóló küldetéseket. Kidobáltam őket, erre jött is az üzenet, hogy lefokoztak. Pár küldi után újra haver voltam. Bedobta a navy küldetéseket is. Fejvadász küldetés volt és ez a rare artwork. Mivel még csak egy T6om van, gondoltam jó lesz nekem ez. Már bánom, hogy felvettem. Pukkadjanak meg! Megfogadtam, hogy még ma megszerzem a 3 db rare artworkot és vagy alulról vagy felülről, de beléjük nyomom. Ma már nem lesz belőle semmi. A morci indexem megint felugrott kicsit. A végén hátat fordítok a föderációnak és beiratkozok a Birodalmi Pilótaképzőbe. :) Na jó, azért még itt nem tartunk! :P

    Szóval mit csinálhatok rosszul? Itt csak azt írják, hogy az adott rendszerben Singnal Sourceokban kell keresnem.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák