Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz duvi #26882 üzenetére

    Én ezt értem, de ez egy sandbox game aminél ez is egy választási lehetőség! Nincs kötelezve arra senki, hogy így játszon, csak a lehetőség adott a számára. És ha egy kezdőnek csak ennyihez van türelme, akkor ő így érzi jól magát, ez másokat semmilyen szinten nem érint tehát nincs értelme "tiltani". Ugyanakkor senki másnak nem kényszer, hogy ezeket a helyeket előzetes leírások alapján felkeresse és ezzel gyorsítson a játékán.
    Éppen ez a lényeg, mindenki úgy játszik, ahogy akar. Neked -és nekem is-, élvezetet jelent a több hónap grind és a lehetőségek felfedezése, másnak viszont nem annyira. Ez utóbbiakat sem kéne kizárni a sikerélményből, már csak azért sem, mert ők is potenciális vásárlók, akik az érveid hatására sem fognak hónapokig grindelni ha egyszer nem akarnak, helyette törlik a játékot és nem vesznek több kiegészítőt, mondván nagyon lassú nekik a game. Ennek mi értelme? Miért kell állandóan kényszert alkalmazni? Miért nem lehet hagyni mindenkit úgy játszani, ahogyan ő akar?

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák