Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Szerintem egy játékossal úgy tud a legjobban kicseszni az ED, ha lehetővé teszi neki a "két hét alatt konda" kódnevű projektet(továbbiakban KHAK projekt). Sokadjára írom le, hogy anno 2014 decemberében, mikor indult az éles játék, még más viszonyok voltak. Akkoriban nem repkedtek a milliók, sőt, a milliárdok. :N Mindenért jobban meg kellett küzdeni, de ami a lényeg, a több befektetett munkával arányosan nőtt az ezzel elért eredmény szerezte öröm is. Nemhogy egy új hajó, de még egy-egy combosabb modul beszerzése is nagyon komoly játékórákba került. Emlékszem, mekkora királynak éreztem magam(hát persze kinek is érezné magát egy Fed szájvitéz :B ), mikor meglett az A6-os SG az Asp-ra. Ugyanis nagyon sokáig azzal vadászgattam, mert egy Python szinte elérhetetlennek tűnt, ráadásul akkor még híre hamva sem volt a közbeeső Couriernek, FDL-nek, de még csak Vulture-nek sem(az én pályám a sidi --> Adder --> Cobra --> Asp --> Python, és aztán már minden, ami fincsi :) .). Viszont ha mindezt pár laza hét alatt tudtam volna abszolválni, akkor most valószínűleg még a Prince of Persia-t is szórakoztatóbbnak találnám az ED-nél(na ezzel egy picit asszem elvetettem a sulykot, mondjuk helyette inkább a tetrist :U :) .), és már rég a lomtárban porosodna az ED(igaz, akkor most nem írogatnám folyton tele a fórumot, tehát mégiscsak van egy ütős érv a "KHAK" projekt mellett) :U :B
    Az uninstall-al kapcsolatos megjegyzésekre meg csak annyit, hogy bár tényleg vannak, akik kiszálltak az ED-ből, de a legtöbbje azért előbb-utóbb, időről időre újratelepíti, hogy visszanézzen az újdonságokra. Persze biztosan vannak olyanok is, akik végleg kiszálltak, de ők is messze több játékórával a hátuk mögött, mint amit más programokba öltek bele, tehát azt sem lehet kudarcnak értékelni.
    Viszont az is tény, hogy nem sokan maradtunk, akik a kezdetek óta folyamatosan jelen vagyunk, de azért akkor is vagyunk. Mindazonáltal azt is látni kell, hogy a fluktuáció erősen felgyorsult, mostanában ugyan több az új játékos, de nagyobb a lemorzsolódás is, amit én jórészt pont a "KHAK" projektnek tudok be. Igaz, azt is be kell látni, hogy az ED rengeteg új lehetőséget kínál a 2014-es induláshoz képest, így az eredeti sebességgel valóban irreálisan hosszúra nyúlna a játékmenet, és ez sok user kedvét elvenné, ráadásul az is frusztráló lenne, hogy körülötte hemzsegnének a már jól felszerelt rutinos versenyzők(mert ugye azt se felejtsük el, hogy amikor az első nemzedéknek nem volt semmije, akkor még gyak senkinek nem volt semmije).
    Összefoglalva vannak érvek ide, vannak érvek oda, de ha valamiért nem kell megküzdeni, az kb annyit is ér. :K Viszont az is igaz, hogy az sem árt, ha az a "megküzdés" is tud szórakoztató lenni. Na ez a művészet, megtalálni ezt a kényes egyensúlyt. Hát, néha sikerül, néha meg nem(pl 200t lavian brandy kettesével), és néha még a "nemsikerülteket" is sikerül korrigálni(pl 200t lavian brandy kettesével) :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák