Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Hát most úgy érzem, picit meg lettem szívatva. :U Nem túl nagy lelkesedéssel ugyan, de elfáradtam a nem éppen szomszédos, új koordinátájú, barnacle lelőhelyekhez némi meta alloy-ért
    Meg is találtam, meg is kezdtem a szüretet, és már adta is.......az uraninite-t. Egy pár tonna h*gyos uraninite-rt kirándultam keresztül a fél galaxist. :W :W :W
    Khmmm...hogyan is mondjam...hááát, fogalmazzunk úgy, hogy nem voltam túl boldog. :((( :O Attól most inkább eltekintenék, hogy szó szerint idézzem a hangszálaimat elhagyó, ízlésesen egymásba fűzött összetett mondataimat, mert valószínűleg még harmadolással is kb 30 évre tiltanának ki az univerzum valamennyi fórumáról. A "nyomdafestékbarátosított" verzió pedig csak egy igen-igen hosszú, monoton, kb 4 hasábnyi "*" karaktersorozatból állna, aminek szintén nem lenne élvezeti értéke.
    A végén még besértődök, veszek egy T9-est, és elmegyek biowaste kereskedőnek, aztán az idegenek meg tömködhetik maguknak a meta alloy-ukat, amijükbe csak akarják. :(( (ki tudja, ezeknek mijük van :D )
    Viszont jó hír(mert az is van), hogy az SRV scan végre trükközés nélkül is működik(pl le lehet scannelni a központi barnacle-t és hálából mindjárt közli is veled, hogy momentán a meta alloy készlet kifogyott, és uraninite-t tud felajánlani a tisztelt látogatóknak, valamint egy 131.003 Cr-es scan data package kuponnal próbál kárpótolni az okozott kellemetlenségért. Köszi szépen, így mindjárt más :(((

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák