Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz duvi #2389 üzenetére

    A platform pont a bejárat alatt volt, épp átmentem a zsilipen, még az állomás tengelyében voltam, megálltam körülnézni, és láttam, hogy messze alattam van a platform. Nálam úgy hülyült meg a célkereszt, hogy szépen mutatta a platform és a köztem lévő távolságot, ami úgy nézett ki, hogy a célkereszten ott volt a piros pötty, ami a platform fölötti pozíciómat mutatta, a pöttyből pedig indult felfelé egy függőleges piros vonal. Ez eddig normális is lenne, csakhogy mivel nagyon messze voltam a platformtól, így a vonal egyszerűen kiment fölfelé a képernyőmből, a virtuális kishajóm nem fért be a monitorba. Ahogy orral a platform felé elkezdtem süllyedni szép lassan (normál megközelítéssel), hamarosan a hajóm is fentről bekúszott a képernyőn a piros vonal tetején (csak ekkor értettem meg, hogy mi is az a piros vonal ami keresztülszeli a látóteret, hiszen ilyet még nem láttam). Aztán pár pillanat múlva felrobbant a hajóm. A célkereszt a platformtól még mindig rengeteg távolságot mutatott, amikor a robbanás megtörtént. Olyan sokat, amilyet normálisan nem szabadott volna mutatnia, hiszen akkor még nem is szabadna egyáltalán bekapcsolnia ennek a leszállássegédnek.

    A szerver azt hitte, hogy sokkal közelebb vagyok a platformhoz, ezért kaptam már meg a leszállássegédet. Nálam viszont nem így látszott, ezért nézett ki értelmetlenül a segéd grafikája, és láttam magam messze a platformtól. Sima desynch hiba. MMO-k rákfenéje. Csak míg mondjuk egy WoW-nál nincs jelentősége, hogy minek mész neki egy desynch során, itt bizony robban a hajó.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák