Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz VitoSagi #21015 üzenetére

    Még mindig nem értem a helyzetet. Fixen csinálja ezt, vagy csak akkor egyszer? Kipakolt HP-vel, vagy elcsomagolva? Esetleg véletlenül nem állítottál valamit át a prioritásokban?(velem már előfordult, igaz, nem ilyen fatális következményekkel)
    Ha fix a jelenség, esetleg mutathatnál róla egy videót, de legalább egy-két screenshot-ot(jobb panel/modules), ha meg csak akkor egyszer jött ez elő, akkor ez egy sima bug. Kezdő Cobrás koromban egyszer velem is előfordult, hogy egy outpost-nál dokkolás közben egyszer csak leállt a thruster. Minden ok nélkül. Aztán szép komótosan leparkolt mögém egy másik Cobra, és akkurátusan ripityára lőtt, miközben ahogy a rémálmokban lenni szokott, én mozdulni sem tudtam. Aztán a biztosítónál való ébredés után ilyen soha többé nem fordult elő, és ezentúl a különböző elhalálozásaimról már saját magamnak kellett gondoskodnom, a saját ostobasági keretem terhére(még szerencse, hogy ez egy szinte kimeríthetetlen keret :K :B :K )

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák