Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Andras_

    tag

    válasz Ch0b #18939 üzenetére

    Bocs a kései válaszért, de írok egy hozzászólást és amíg nem ír rá valaki vagy nem telik el X óra nem tudok írni... :S

    Olvastam valahol, hogy lesz valamiféle keresős eleme a játéknak. Az Elite történelmének egy korábbi szakaszában a Föderáció(?) ezernyi hajót indított útjára a galaxisban, amik jó része elveszett és sose tért vissza és ezeket kell megkeresni, valamilyen nyomok, felbukkanó információk alapján(gondolom a hajókra, vagy esetleg civilizációra nem tudom)... Mivel angolul nem tudok, ezért a google fordító alapján jött ez le. :D Most vagy fél órája keresem hogy hol is olvashattam 1-2 napja ,de esélytelen, hogy ismét megtaláljam. Elite forum volt és talán valamelyik fejes írta valahol...de mindegy is.

    Nos a cargo arra kellene, hogy ha találok valami érdekeset valahol távol(főleg most, hogy lehet dúrni a légkör nélküli bolygókat/holdakat), akkor feltudjam venni , ha meg a lakott részeken repdesek, akkor tudjak felvenni csempész és árúszállítós küldetéseket...de sajna be kell áldoznom..

    Miért a DSC helyére kell beraknod, mi van a többiben?

Új hozzászólás Aktív témák