Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Ez felháborító! Az ember épp csak kiteszi a lábát, és ezekkel a birodalmi pernahajderekkel máris elszalad a paci. Napok alatt rászabadítják ezt a beteg Clipper kultuszt a frissen érkező, tapasztalatlan pilóta nemzedékre, megfertőzve ártatlan kis lelküket :U
    -
    pl Sylc(#16703) - "Elindultam a meseszép clipperemmel"
    -
    Aztán hová? A Kerekerdő legmélyére, hogy összefuss Piroskával, meg a farkassal? Meseszép, meg Clipper? És mindez egy mondatban(!). Ennyi idősen már igazán kinőhettél volna ezekből a buta mesékből. :K
    Van egy régi történet, amiben az egyszeri alattvaló kifogja az aranyhalat. Akkor hangzott el ez a párbeszéd:
    - ha visszadobsz, teljesítem egy kívánságod
    - szeretnék eljutni a Sagittarius A-hoz, de nincs kedvem kimozdulni a kocsmából, úgyhogy hozd ide
    - te figyelj, nem akarsz inkább valami egyszerűbbet kívánni?
    - hát jó, akkor azt kívánom, hogy csinálj a Clipperemből meseszép Clippert. Menj, ott parkolok a szeméttároló mellett
    (a hal elmegy, majd savanyú arccal visszajön)
    - te figyelj, hogy is volt az a kívánságod azzal a SAG A-val? :DD
    -
    -
    vagy metaxx kolléga arra a kérdésre, hogy a hajója egy F(ederal)AS-e, ezt válaszolta(#16783): "Igen, az volt fénykorában. Most már EAS (Empire ... ) "
    -
    Hát ez az, fénykorában volt F(ederal) Assault, és amikor néhány tucat komplett Clipper hadosztály elfenekelése után leselejtezték, akkor gyorsan rásózták a legközelebb arra járó birodalmi balekra, mint ahogy az arab bazárokban a hétszer kifőzött teát a turistákra, és lett belőle EAS, (arra már külön ki sem térek, hogy valamely megmagyarázhatatlan okból te sem Clipperrel hadonászol) :F :D :D :D
    -
    -
    vagy itt van baphomet szaktárs, akinek némely hozzászólása felér egy nyílt provokációval.
    pl: "hajrá pakriksz, ne légy buta Fed, lépj be gyorsan Clipper tulajdonosok ekszkluzív klubjába!"
    -
    Clipper tulajok, meg exkluzív klub??? A csikkszedők egyletébe jobban megszűrik a jelölteket, de még az útkaparók szövetségében tagnak lenni is nagyobb presztízzsel jár :K :K :K
    -
    Na ezt a lenti képet meg kikérem magamnak! :U Én semmiféle hasonlóságot nem vélek felfedezni az alant látható gyerek tákolmány, és az Assault ship között!(a vicc az, hogy ez igen régi kép, és egyáltalán nem az ED alapján készült)
    Hát hová jut így ez a pilóta szakma? Megyek is, gyorsan magamba tömök 6-8 adag onion head-et, hogy leszedáljam magam
    -

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák