Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkondor

    tag

    válasz Diopapa #1657 üzenetére

    "hogy nem játékot veszel, hanem használati jogot, így a software csak szolgáltatás"
    , ez igaz, de a helyzet azonban változott....

    tessék, itt van : [An author of software cannot oppose the resale of his ‘used’ licences allowing the
    use of his programs downloaded from the internet ]

    "Arról van szó, hogy nekem furcsa, hogy 2014.09.18-án valakinek furcsa annyira a jelenlegi gyakorlat, hogy emiatt idejön anyázni. " - képzeld, csak 2014.09.10-én vettem a játékot, és összesen tudtam vele tolni vagy 5-6 órát, szóval a beszerzés időpontja szerintem itt irreleváns

    mindegy, mondom sem a refund, sem a resalet nem engedélyezték, pedig direkt arra is rákérdeztem, jó fej módján mondtam is nekik, hogy nem akarok feketézni, de úgy tűnik muszáj lesz, csak fene tudja hogy szokták az ilyet, a potenciális vásárlót meg biztos nem fogom megkérdezni...igazából nem tudom mire számítottam a resalet illetően, de akkoris 0 lehetőség refundra? lényegében csak az előrendelés lemondását refundolják ami hülyeség, mert az előrerendeléskor akkor most előre kell fizetni? de mégha így is van, ezt a folyamatot cancellationnek hívják, a refund az amikor használat után akarod vissza kapni a pénzed ez nagyon nem ferr, mondjuk ez bármelyik kiadóra igaz annyi szent...

    és ezeket nem azért írtam, hogy elrontsam neked, vagy másnak az élményét, írtam is, hogy látom, hogy mi az ami tetszik nektek, tényleg :) ha ez jött le, akkor bocsánat, nem ez állt szándékomban, és nem is vitatkozni akarok itt arról, hogy mi jó a játékban és mi nem, csak egyszerűen felbosszantott a dolog.... legfeljebb gazdagabb vagyok egy rossz tapasztalattal, annyi baj legyen :D

    Star Citizen nick: Horus

Új hozzászólás Aktív témák