Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Sziasztok!

    Én is csatlakozom, hétvégén megvettem az ED -t. Eleinte kaotikus volt az egész, alig értettem valamit és azt sem tudtam, hogy merre hány méter. Aztán elkezdtem belejönni, azt nem állítom, hogy már mindent tudok, de legalább az alapok megvannak, végig csináltam pl a tréningeket, ezzel kezdtem. Most már van valamivel több mint 170.000 creditem a kezdő 1.000 helyett és ezt "vidd el ezt és ezt a cuccot A-ból B-be" típusú küldetésekkel hoztam össze, a Sidewinderemmel, amin egyelőre csak a Frame Shift Drive -ot upgradeltem egy nagyobbra. Na most itt jönne a kérdésem: szeretnék tovább lépni és megvenni a Haulert mert további pénzeket kereskedésből, meg persze továbbra is az előbb említett küldetéskből akarok szerezni. A kérdés az, hogy mikor érdemes váltani a Haulerre, mennyi creditnél? Figyelembe véve azt, hogy fejleszteni is szeretnék rajta, hogy minél nagyobb legyen a raktere, kimaxolva és a lehető legjobb legyen a FSD -je, stb. És mindeközben még maradjon is cash nálam, amit a kereskedésben tudok forgatni? Szóval mikor volna érdemes beleülni egy Haulerbe? Tudom, hogy így alapból nem drága és már simán megvehetném de a többi szempontot is figyelembe kell venni.
    Egyelőre csak Solo Playt nyomok, de majd később tervezek beleugrani az Openbe, de majd csak akkor ha már lesz néhány hajóm és elég pénzem. Ja itt a kérdés az, hogy amit a Solo playben megszereztem, egy az egyben átvihetem az Openbe?

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák