Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Most olvasom a fórumon(vagy legalábbis most jutott el a tudatomig), hogy született egy írás az esetlegesen megalakuló frakcióról, és büszkén értesültem VitoSagi szaktárs kommentjéből, hogy említve vagyok benne. Izgatottan láttam neki az olvasásnak, mert magam is indokoltnak tartom, hogy végre megörökítsék az utókornak legendás hőstetteim(pl amikor egymagam kergettem ki a galaxisból a thargoid flottát, vagy hogyan süvegel meg már messziről minden aszteroida minden RES-nél, és ha közismert szerénységem ezt nem tiltaná, még hosszan sorolhatnám) :K :K :K
    Ehelyett mély megdöbbenésemre azt kell látnom, hogy az írásmű szerint én egy fegyvertelen T9-esben fuvarozok(nem elég, hogy T9, de még fegyvertelen is! Egy mondatrészbe két ilyen durva sértést belezsúfolni, sok ami sok) Még hogy én, T9-esben, én, aki soha egy T-type szutykot még csak nem is érintettem, de még csak egy árva Haulerem sem volt! :(((
    És mindennek a tetejébe még egy Clippernek becézett bádog pálinkafőző jön megmenteni a kalózoktól. Engem, a Fed aszteroidavadászt! Na itt szakadt el a cérna, ez a durva történelemhamisítás vért kíván! (a történelmet csak én, a Fed szájhős hamisíthatom ilyen gátlástalanul) :((( :((( :(((
    Erre nem létezik mentség az univerzumban, úgyhogy aki ezt a fércművet írta, haladéktalanul nevezze meg a segédeit!.....persze ha jól lő, akkor értse a kihívást dominóban, de tán valahol megvan még a Sicc-es kártyám is(bár a Strucc Malvinos, meg a Leós lapok hiányoznak belőle)
    -

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák