Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Nosam #1094 üzenetére

    De tudom hogy így kellene, csak épp amikor kijövök az SC-ből, és látom hogy forog, nem épp a legegyszerűbb első blikkre belőni, hogy épp melyik is a tengely, ami körül forog (elvégre te térben bárhol lehetsz ahhoz képest, és a csúcsok forgási sebességét egymáshoz viszonyítva nem egyszerű mindig megállapítani, ami a forgás tengelyének eldöntéséhez kell). Szóval ha nyomok eléd egy sokszöget, aminek minden oldala hasonlít a másikhoz, és azt mondom hogy döntsd el merre forog, nem fog épp könnyen menni.

    Amúgy annyira imádom hogy ilyen hülyének nézed az embert, hogy még próbálsz felvágni néhány olyan információval, amit kb középsuliban is tanítanak (pl Coriolis). Vagy most én is adjam elő, hogy egyetemen miket tanultam róla fizika szigorlaton?

    A kilépés sebessége és a rángás maga pedig attól is függ, hogy mennyire terheltek a szerverek. Bírom amikor 20-30 sec-ig rángok, mire kidob a valós űrbe :) De majd több szerverrel jobb lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák