Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Diopapa #1077 üzenetére

    Ez egyébként arról szó, hogy melyik játék melyik embernek. Farmoltam már Lineage 2-ben A Grade fegyóhoz nyersanyagot (napok, hetek munkája), és mégsem untatott. Csakúgy mint WoW-ban vagy stratégiákban. Egyszerűen van akit bizonyos megvalósítás untat, másokat nem. Másokat egy insta farmolás untatna. Még mindig állítom hogy nem biztos hogy később is untatni fog, remélem megtalálom benne azt, ahogy előre tudok majd haladni a számomra megfelelő módon, mármint ha pl szállítással 10x gyorsabban lehet haladni mint felderítéssel, akkor az ember valahol rá van kényszerítve hogy szálltson, én meg azt szeretném, hogy ha szállítani van kedvem akkor szállítsak, ha meg felfedezni akkor felfedezzek vagy bányásszak, de ne legyek hátrányban a fejlődésben azért, mert mondjuk nem csak szállítok.

    Pi-n már én is gondolkodtam :P Mindenesetre megjött életem első mechanikus billentyűzete :) Este majd LoL mellett kipróbálom :)

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák