Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nosam

    aktív tag

    válasz Menthirist #1072 üzenetére

    Akkor ez nem a te játékod egyenlőre, ennyi.

    Most képzeld el, hogy van aki ezt úgy tolta évekig, hogy csak vonalakat meg pixeleket látott egy c64-sen... :DDD

    Engem nem untat sőt minél többet játszom vele annál jobban szeretem, végre lesz egy olyan játék amiben nem tudok egy olyan csillagra nézni, ahova ne mehetnék majd el ha akarok. Nem érzem bezárva magam és már csak a tudat is szabaddá tesz. Nekem kimondottan tetszik és szó szerint le vagyok attól nyűgözve, hogy gyakorlatilag egy csillagászati planetáriumban játszódik az egész játék. :C

    Emellett ráadásként imádom is vezetni a két hatalmas dögöt, a lakon 9-et és az óriáskígyót. Azért imádom, mert kurva jó pusztán még vezetni is őket! :K Számomra a DLC-k csak hab lesz ezen a gyönyörű tortán.

    Én már most tudom, hogy ez lesz életem játéka amellyel kikapcsolhatok és relaxálhatok munka mellett. Imádom a csillagokat, a scifit, és oculussal együtt ez a játék fogja megadni nekem azokat a gyermekkori álmaimat amiről azt gondoltam, hogy soha nem érhetem majd el. :U

    Kiléphetek vele a világűrbe. :C

    Szól valami ambient space zene vagy egy Jean Michel Jarre koncertfelvétel és ez így együtt számomra nem más mint maga a meditáció! :R

Új hozzászólás Aktív témák