Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Malachi #1071 üzenetére

    Milyen értetlent. Mit mondtam? hogy a játék a jelenlegi formájában untat. Nem azt mondtam egy szóval sem hogy a végleges produktum is fog, hanem hogy EZ, MOST, EBBEN A FORMÁBAN untat. teszek rá hogy későbbiekben hogy lesz, ha MOST untat. Majd később lehet hogy ez változni fog, és akkor nem fog untatni. De most igen. Ha az alfában csatlakoztam volna már, akkor hamarabb mondom hogy untat, hisz akkor még ennyi dolog sem volt benne.
    Amit az IGN videóban mondtak, a háromnegyede lehet hogy majd csak külön későbbi dlc-k formájában lesz, amit meg csak akkor fogok megvenni, ha ami kijön a teljesben, az kellően leköt. Viszont bármi is lesz benne a következő hónapokban-években a játékban, a tényen nem változtat amit mondtam, hogy jelenleg harmatos az inger számomra hogy visszamenjek vele játszani, pedig nem volt meg az összes hajó, és nem jártam be az összes galaxist. Csak épp jelenleg nem igazán érte el nálam hogy akarjam is.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák