HirÔĽŅdet√©ÔĽŅsÔĽŅ

Hozzászólok Aktív témák

• Karif222

csendes tag

√ďhajod narancs ...:)

Egy kis sz√∂sszenet a ZNA50 MOD k√©sz√ľl√©krŇĎl. ElsŇĎ benyom√°sra egy nagyon kompakt, meglepŇĎen j√≥ kidolgoz√°s√ļ k√©sz√ľl√©k. Jobban √°ttanulm√°nyozva minden r√©szlet√©ben kiv√°l√≥ kivitelez√©s √©s anyaghaszn√°lat jellemzi. Meneteinek kidolgoz√°sa teljesen t√∂k√©letes, pontos, gombok prec√≠zen j√≥l kapcsolnak, √©s nekem megfelelŇĎen k√©zre √°llnak. Nagyon k√©zbe esik, j√≥form√°n el sem akarom engedni‚Ķ:) De t√©nyleg r√∂vid egy h√©t alatt j√≥form√°n csak ezt haszn√°lom, az elŇĎtte megszokott k√©sz√ľl√©keimet √©rdemtelen√ľl feledve. 510-es csatlakoz√≥ja √°ll√≠that√≥ √≠gy j√≥form√°n minden kaz√°nnal t√∂k√©letesen illeszkedik. Ami sz√°momra m√©g egy plusz pont, hogy a Pelso saj√°t menet√©vel teljesen kompatibilis, √≠gy nem kell feltenni r√° az 510-es csatlakoz√≥t. 0.6-1.7 Ohm ig tekert kaz√°njaimat minden szinten t√∂k√©letesen meghajtja, m√©g extr√©m be√°ll√≠t√°sokn√°l is‚Ķ LEMO valami fantasztikusan n√©z ki vele, jut eszembe LEMO nekem √∂ssze van √©p√≠tve a Supremel szint√©n a saj√°t menet√©vel √≠gy azon sincs 510-es csati nagyon kompakt a kin√©zete. Szerintem minden Supreme tulajnak k√∂telezŇĎen aj√°nlott Pl. Kayfun m√°solat helyett √©s alig dr√°g√°bb ann√°l. Visszat√©rve a ZNA-ra, nagyon meg vagyok id√°ig el√©gedve vele, √©s ami m√©g szint√©n fontos sz√°momra, hogy a GS v√©gre valamin j√≥l n√©z ki, ez az elsŇĎ k√©sz√ľl√©k, amin szeretem haszn√°lni, mert nem b√°ntja a szemem, nagyon j√≥l mutat rajta ez is. Utolj√°ra, de nem utols√≥ sorba az akkumul√°torokkal meglepŇĎen k√≠m√©letesen j√≥l b√°nik 3,3-3,4 voltn√°l mondja hogy ne tov√°bb. 18650-es cell√°val egy tank fogy el a GS-be mire lemer√ľl. √Ėsszegezve egy nagyon kiv√°l√≥ k√©sz√ľl√©k, aki gondolkozik a v√°s√°rl√°s√°n annak nyugodt sz√≠vvel merem aj√°nlani.
    V√©gezet√ľl egy k√©p a GS-el.

Hozzászólok Aktív témák