Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Synthwave #13 üzenetére

    HOgy lehet 65% ha van rajta "F" sor? :F

    Amúgy az "F" sort hiányolóknak írnám: én is 75%-ost használok, de a mai custom és prémiumabb billentyűzetek teljesen szabadon programozhatóak, szóval kisebb méret sem okoz nehézségeket/kényelmetlenségeket. Oda rakod az "F" sort ahova akarod a másodlagos layeren. Sokan Capslock + számsort használják, teljesen kézre áll. Csak megszokás kérdése, aki egyszer megszokja meg nem is akar felnyúlkálni már többé az "F" sorig, legalábbis sok helyen olvasni ilyesmit.

    Nyilván amúgy teljesen felhasználás kérdése. Akinek gyakran kell számokat bevinni, annak pl fontos a numpad. De az "F" sort pont szerintem kevés ember hazsnálja amúgy, nyilván ez nem igaz mindenkire, de sokaknak tényleg nélkülözhető, főleg ha szabadon programozhatóság miatt neki kényelmes helyre tudja rakni a másodlagos layeren.

    Az már más téma, hogy tulképp. mi értelme van a 65%-os formátumnak. Semmivel sem keskenyebb mint a 75%-os, és a fentiek miatt ugyan nem is okoz funkcióvesztést, azért én továbbra is tartom, hogy értelme sok nincsen egy 75%-kal szemben, de tényleg. Ennek ellenére valamiért sokkal népszerűbbek mint a 75%-osok. :F

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák