Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz Toguro San #40 üzenetére

    VinoRosso kollégával teljesen egyetértek!Kiegészíteném még pár észrevétellel.Az online részben például ha a gép ellen játszol egy top csapattal és a gép pedig lvl 1-10 fehér játékosokkal van ellened, már top player fokozaton is úgy játszatja őket mintha lvl 40 black ball playerek lennének.Ha van egy jó cseled vagy kiugratásod,lassítja a támadód gyorsítja a saját védőjét és irreális szituációk jönnek ki ebből.Méterekről csúszik be és ha nem talál labdát az esetek nagy részében még szabálytalanság sincs,bezzeg én szabályos becsúszással szerelek és sárga lap!A kapusoknak bizonyos fokozat felett lehetetlen pl 26-30 méterről gólt lőni,a védők úgy szerelnek lehetetlen szituációkban hogy pl ollózva felszabadít de nem ám taccsra, gólpasszt ad belőle.😁A kapufákról meg arról hogy a jobb pozícióban lévő támadóm 10 ből ha háromszor tudja kapura fejelni a labdát arról ne is beszéljünk.Persze ha új vagy és a pozitív dolgokat látod az nagyon derék és van is bőven a játékban de sajnos ezekkel a dolgokkal és az irreális myclubbal el is baszták ezeket.Több tízezren panaszkodnak a szkriptelt szar játékmenet miatt, kíváncsi vagyok hogy csinálnak e valamit ez ügyben.Legalább ezt a gegenpresst reálisabbra csinálnál, és nem menne 90 percen keresztül az 5 csatáros presszing lvl 50 salahkkal.Addig marad a szanaszét moddolt 2016, jól elvagyok vele!😉Na kitomboltam magam megint...

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák