Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    Megvolt az elso negativ tapasztalatom Ebay kapcsan.
    Vettem egy halcsontvaz formaju USB HUB-ot.

    Elvileg oktober 6-an postazta, 35 nap utan refundot adna, irtam neki november 11-en, meg aznap valaszolt, hogy ujra kuldi vagy refund, mondtam nem akarok ujra heteket varni kuldje vissza penzt.
    15-en azt irta, hogy majd jon paypaltol email (ez a mai napig nem jott meg), hogy torolte a tranzakciot, fogadjam el, hogy visszkapjak a Ebay sarcot, es kerdezi ha kesobb megjonne kifizetem-e? (termesztesen ki :) )
    Mai nap megjott a level, de a Kinai posta pecsetje szerint csak oktober 31-en postaztak.
    Irtam neki mar kivancsi vagyok mit fog valaszolni, gondolom magyarazkodik majd nem az o hibajuk, dehat olyan meg nincs feladjak postan oktober 6-an, de a posta csak oktober 31-en belyegzi le es kuldi el.

    Hab a tortan, hogy a termek leirasa felrevezeto, a neveben "high speed" szerepel, es 2x a leirasban, hogy USB 2.0 HUB, de csak 1.1-es HUB, ami csak a termek leiras legvegen a csomag tartalmanal szerepel.
    Persze az en hibam, hogy nem olvastam vegig, mert elhittem az elso 2-bol amit irt a termekrol, de ettol meg felrevezeto a leirasa.

    Nem nagy osszegu termekrol van szo (1.58$), de azert bosszanto ha hazudoznak az embernek.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák