Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rimo1965

    csendes tag

    Íme az újabb levelem Samsungékhoz:
    ----------
    Köszönöm szépen gyors válaszát. Örömmel fogadtam, hogy az internetTV@ szolgáltatás hamarosan bővülni fog az index oldallal. Ez mikor várható, illetve van -e szükség szoftverfrissítésre, vagy a TV autómatikusan tölti az új oldalt, amint a szolgáltatás elindul?

    A DLNA csatlakozási probléma továbbra sem oldódott meg. Mint ahogy említettem, az internetTV@ szolgáltatást tudom használni, tehát a tévének van kapcsolata a routerrel (TP-link TL-WR340GD), ill. azon keresztül az internettel is. Mit kellene még átállítani/beállítani/engedélyezni a routeren?
    A hálózatom így néz ki:
    - Fali csatlakozó
    - LAN
    - Router (TP-link TL-WR340GD),majd
    a. - WLAN
    - PC (Windows Vista, telepített Samsung Share Manager)
    b. - LAN
    - TV (Samsung LE40B651)
    Mind a PC, mind a TV problémamentesen csatlakozik az internethez a routeren keresztül, viszont hiába indítom el a PC-n a Samsung Share Manager programot a megosztott mappával, a tévén a media player indításakor azt a hibaüzenetet kapom, hogy nincsen csatlakoztatott eszköz. A PC-n szintén nem látom a tévét, mint csatlakoztatott eszközt!
    Megjegyzem, hogy USB-n csatlakoztatott HDD esetén a media playerben gond nélkül megnyithatóak és lejátszhatóak a HDD-n tárolt mediafájlok.....
    Kérnék egy pontos leírást lépésről lépésre, hogy mit és milyen sorrendben kell beállítani/futtatni a PC-n, routeren és a TV-készüléken, hogy kihasználhassam és élvezhessen a DLNA-n keresztül történő médialejátszási funkciót.

    Várom mielőbbi válaszukat
    --------------
    Amint van válasz, ill. amint megoldódott a probléma, jelentkezni fogok.
    Üdv mindenkinek
    rimo1965

Új hozzászólás Aktív témák