Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Wilika #777 üzenetére

    Hamarosan minden lesz :) Próbálni megi bármikor. Nagyon elgondolkoztam, hogy otthonra veszek egyet. Volt már nálam mindenféle monitor, meg Wacom, de ennek tetszik a monitorképe és ha az ember nem festőművész, akkor munkához is elég jól lehet használni (maszkolások fényképszerkesztőben, videószerkesztés, játék :D, stb...)

    Egyelőre ennyit kaptunk specben:
    Size (inch) 19" Wide
    Display Area 410.4mm x 256.5mm
    Max. Resolution 1440 x 900
    Display Colors 16.2M
    Response Time (ms) 5 ms
    Brightness (cd/m²) 300 cd/㎡
    Contrast 800:1
    Horizontal Freq. (KHz) 30~ 81 kHz
    Vertical Freq. (Hz) 56 ~ 75 Hz
    Analog Input D-SUBx2
    Pen Point Pressure: 1,024 levels

    Lesz 20" felett is, nem sokkal drágábban....

    A vastagítottak jobb paraméterekkel rendelkeznek, mint a Wacom Cintiq profi monitorok. A toll nyomásérzékenysége kétszerese a Wacom PL-monitorénak, de meg kell mondanom, hogy Cintiq 21-en más rajzolni :) jobb.... dehát az 5x annyiba kerül, nem véletlenül. A 12" Cintiq-kel meg nem hasonlítanám össze, mert értelmetlen volna, annyira pici a kijelzője :)

    Off:
    Ha budapesti bicajozásba kezdesz, ne felejtsd a bukósisakot, meg a gerincvédőt!
    Öcsém hajti-pajti, egy év alatt 2-szer csapták el kocsival, ebből az egyik nem adta meg a jobbkezet, majd szó nélkül elhajtott, csak a sisak mentette meg a fejét a padkán. A másiknál sem ő volt a ludas... Én már biztos nem mennék ki bringával a forgalomba, főleg, amióta kocsit vezetek és látom az őrülteket körülöttem....

    [ Szerkesztve ]

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák