Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz FireShadow #765 üzenetére

    Semmi akadálya a kipróbálásnak. Most épp a gyermekem teszteli, tegnap telepítettem a Command&Conquert a gépére és azon játszik tollal :) Hát mit ne mondjak, gyorsabb és könnyebb játszani vele, mint az egérrel.... A monitor kellemesen dönthető, vagy állítható, mint egy hagyományos monitor és szép a színe is, a toll annak ellenére, hogy elemes, kellemes, nem zavaró. Vannak apróbb momentumok, amelyek egy Wacom után furcsák, de meg lehet szokni kellő nyitottsággal és azért nem mindegy, hogy 19" méretnél az ember a 100e-es kategóriában vásárol, vagy ugyanazt 400e felett... Ahogy meg írtam korábban, sok tekintetben veri a Cintiq-eket is, bár festésre nem igazán használnám, dehát nem is arra készült.

    Majd dobj egy mailt, hogy mikor jó neked!

    Ez ugyan nem a témába vág:
    Mondjátok, hogy lehet egy gyártó annyira parázó, hogy így megnehezíti az ember életét? Amikor a fenti játékot felraktam (gyerek eredetiben karácsonyra kapta), akkor a használatijában közel egy oldalon tele volt kódokkal és mindet be kellett írni a telepítés közben... (7x kb. 20 karaktert?). Már kezdtem azt hinni, hogy a gyerek egy játékkönyvet kapott gépi kóddal, amit nekem kell beprogramoznom a gépbe (mint a régi Commodore 64-es időkben....)

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák