Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Passape

    tag

    sziasztok
    Most csöppentem ide kváziúj digtábla tulajként. Én is bnőmnek vettem egyet, de úgy adódott hogy karácsony előtt egy hónapot nálam csücsül, így legalább kipróbáltam én is, úgyis gondolkodtam rajta hogy veszek egyet. Nos van 2 baj
    kicsit megalomániás vagyok, meg nincs sok pénzem :D ez így fura együtt , mindegy a lényeg a lényeg hogy középiskolai 4-es rajztudásom után nekem A4-es kellett bármiáron. Amit ugye a másik ki is zárt tehát olcsón. Néztem én is ezeket a csodás olcsó geniusokat de nem voltak meggyőzők a kínai legóutánzatszerű megjelenésükkel :S, ezért kicsit keresgéltem. Wacomon kívül még Trust, genius meg a fura nevű pentagram gyárt digitáblákat, legalábbis enniyt találtam. végül is az árak nézegetése után egy Trust-4200 -as mellett döntöttem, néztem több helyen is, de pixmaniánál volt legolcsóbbDE szállítási költéggel is kell számolni stb. Sajnos(utólag mondom) úgy adódott hogy találtam egy samsung S850-es fényképezőgépet mint szárnybontogató fiatal elsőgépnek iszonyú olcsón ugyanott, ezért nagyon felbuzdulva usgyi minden moneyt összekapartam szegényes diákmunkáimból, megrendel, másnap bank befizet. A poén az hogy este 11 kor már nem volt a gép a honlapon éjjel 2 kor volt, ezért akkor rendeltem meg. Naná hogy nem volt belőle már nekem, és a PXMÁNIA VÁSÁRLÁSI GARANCIÁJA sztem knagy átbxxxás én is csak akkor vettem észre hogy ilyen hülyeség is bennevan az árban mikor már fizettem.
    Sry az offtopic jellegért, de csak azért írtam így le mert ezek után kb 2 hét alatt megjött a kicsike egy akkora csomagban hogy azt hittem véletlen egy monitort hoztak. A gépet máshol vettem meg, de megvan :D
    Trust 4200 kellemes fémes jellegű teljesen beborítva valami műanyag-gumi közti átmenetű fedőréteggel. Egér kicsi(nem használom), Toll nagyon mű, egy AAA elemmel megy, de cserélhető a hegye adnak is alapból 3-at hozzá. ha a toll tetején található ki kütyüt elhagyon akkor véged mert sosem zárod be a tollat újra. Ami első benyomás :
    BAROMINAGY!!! Aki olyan hülye mint én,és mindent az adatok alapján dönt el az ne tegye! Az A4-es sztem csal átrajzolásra kellhet akárkinek, arra mondjuk jó, de a scanner plusz photo painter gyorsabb (fekete fehérben). úgyis csak a közepét kényelmes használni.
    Nyomásérzékenység rendesen működik , de a dőlésszöge sztem max olyan 60 fokban. Ha komolyabban bedöntöm akkor csak küzködik.
    A tábla felett 5 centivel is használható egérneka pen, bár nemtom jó-e az elemnek :S
    Egy kérdésem azért lenne:
    Multimédiás billentyűzettel együtt a WACOM-ot sem lehet használni???

    Merugye ezen 24 okosbillentyű is van aminek a drivere nem hajlandó a genius billentyűmmel egy processzoridőt szívni :o És ez roppant zavaró tud lenni...

    Összeségében teccik nagyon sztem veszek magamnak is egyet, de walsz az nem Trust lesz és nem ekkora .
    Bocsi a sok dumáért ha gondoljátok legközelebb rövidebbrefogom, és Kaorou köcc a szakmai hozzászólásokat.Segített.

    Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

Új hozzászólás Aktív témák