Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djxp01

    senior tag

    Valaki találkozott már ilyen jelenséggel? Mert nagyot néztem mikor megláttam:)

    Panelház, topnet, mikor nem vagyok felcsatlakozva az internetre (ha fel vagyok, akkor is) akkor a hálózati ikonra kattintva (win7) előjön egy számomra ismeretlen Belkin router általában este 19:00kor (gondolom akkor ér haza az egyik szomszéd..) Wifi-m nincs, routerem sincs, közvetlenül rá van dugva a LAN kábel, az asztali gépre. Gondolom mivel ha nem vagyok felcsatlakozva a netre és ugyebár be van dugva a folyosóról jövő LANkábel a gépbe, akkor is látom ezt az eszközt, akkor a házban látom az egyik szomszéd routerét. A durva viszont az., hogy jobb-egér tulajdonságok > beállítás (192.168.2.1) -re előjön a Belkin router konfigurációs oldala és DHCP client listában az én MAC címem is ott van a számítógép nevemmel együtt 2 másik ismeretlen MAC address és név mellett...

    Betelefonáltam a Digihez hogy mi lehet ez, elkérték az IP címem mikor fenn volt az ismeretlen router a hálozati eszközök között, továbbították a jelenséget a technikai ügyfélszolgálatnak, és most várom a választ.. Szerintetek mi lehet ez?!

    regisztrált: 2005-07-05

Új hozzászólás Aktív témák