Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gezse23

    csendes tag

    Én tegnap hoztam el a kispesti ügyélszolgálatról a hd stb-ot. Átírást intéztem, és kellemesen csalódtam, miután minden elsőre ment, és még a beltéri egységet is el tudtam hozni.

    Amin viszont felbosszantottam magam először, hogy annak ellenére, hogy 60 valahány adóra fizetek elő, elsőre csak 37 csatornát hozott be a cuccos... Már kezdtem kételkedni a képességeimben, és miután mindenféle módon megpróbáltam behangolni a hiányzó csatornákat, felhívtam az ügyfélszolgálatot. Ott mondták, hogy keressek rá a frekvenciára manuálisan, és akkor meg fogom találni a hiányzó csatornákat is. Igen ám, de miért kellene nekem az Ászf-et végigolvasni ahhoz, hogy tudjam, hogy melyik csatorna milyen frekvencián van???... A internetes oldalon a csatornakiosztásnál ugyanis a csatornák neve mellett ez nincs feltüntetve, csak az ászf-ben... A lényeg, hogy utána már ment minden simán, bár ezt nem tudom, hogy miért nem lehet normálisan kommunikálni az ügyfelek felé, és akkor talán kevesebb hívásuk és reklamációjuk lenne.

Új hozzászólás Aktív témák