Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simi12345

    tag

    megnéztem ezt az epg dolgot a samsung tévémnél.: XV. kerület

    pl. story tv, cool, dunatv, m1, digisport, m2, meg még egy párnál működik az epg, ha belépek a jelinformációba, akkor a jelerősség 100-ból 94-95-ön áll, és a bithibaarány 1-2 a tizes skálán.

    ezek azok az adók amik mindig jók voltak azokban a március eleji időkben amikor mindenkinél szarakodtak a digitális adók. ezek akkor nem kockásodtak, szépen mutattak.

    nnna a többi csatorna ahol nincs epg, (sajnos ebből van most több), ott a jelerősség 75-85 között mozog,( ez még jónak mondható, mert nem kockásodik, nézhető) viszont a bithibaarány 6-7 között mozog.

    szerintem itt a hiba,
    mert régebben amikor senki sem panaszkodott csak egynéhány emberke mondta hogy nincs epg-je, akkor nézegettem ezeket az értékeket, és szinte mindenhol 1-2-3 között állt a bithiba, de volt is epg, most meg ott nincs ahol ez az érték 6-7.

    és szerintem ez a digi hibája,
    mert januárban amikor beköttettem újra a tv/internetet, akkor zsírúj kábelekkel kötötték be újra( régebben is volt nálam digi, csak volt egy másfél éves szüneteltetés, és januárban eldugtam a kábeleket, hogy újat kapjak, nehogy a régi kábel szivasson meg) ;)

    és akkor az első keresés után minden jó volt, volt egyből epg, nem csúszott el az óra stb.
    lényeg hogy jó volt az összes csatornánál.

    most viszont nálam is az van mint nálatok epg ügyben.
    nem hiszem hogy a kábel 2 hónap alatt megadta volna magát annyira, hogy ne legyen csak pár csatornánál epg

    nem tudom mit állítgatnak a szakzsenik a diginél egy ilyen csatorna átalakításnáll, de hogy még van mit finomítani, az biztos.

    ráadásul ahol meg nincs meg minden csatorna, ott valamit nagyon elronthattak, ami iszonyat bosszantó, mert az analog az halál :O

    az még azért érdekelne, hogy akinél nincsenek meg a csatornák, ott set-top-boxxal, vagy anélkül keresitek a csatikat.

    nálam van dvb-c és nem kell a s-t-b, nálatok mi ahelyzet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák