Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pille69

    tag

    válasz Zoli67 #7070 üzenetére

    1. Utólag rájöttem, ne haragudj érte, bocsánatot kérek, :W remélem nem fogsz emiatt rosszul aludni. :R

    2. Teljes mértékben igazad van, már nem tudtam javítani, :W emiatt is bocsánatodért esedezem, remélem emiatt fogsz tudni nyugodtan aludni.

    3. Valóban, ha jóban van a digisekkel, az alkalmanként előnyt jelenthet. De a jóban levő ember pozíciójától is függ az eredmény. :K

    4. Teljesen mindegy, hogy osztod-e a véleményem, vagy nem. ;) Korábban UPC-s voltam, akkor 80% körüli jelerősséget mutatott a Philips box, sohasem volt problémám a képpel. Akinek 95-100% volt a jelszintje, annak állandó problémája volt a képpel. A túl alacsony jelszint pedig értelemszerűen rossz képet produkál. :F
    Később, amikor átmentem a Digi-hez, akkor én is Humax box-ot kaptam, nem nagyon figyeltem a jelerősséget, mivel mindig jó volt a kép. Túl alacsony jelszintnél, meg függetlenül a box gyártójától rossz a kép. Ha hibás, vagy hiányos a jel, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni. Tudod itt is érvényes, az amondás, hogy "szarból nem lehet várat építeni". Amikor problémás volt a kép, akkor szóltam a Digi-nek, és - ahogy leírtam, - rendbe rakták, amit kellett. Pedig nem is úgy szóltam, hogy van ismerősöm. Pedig van. :K

Új hozzászólás Aktív témák