Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubbconfig

    aktív tag

    válasz gsc73 #703 üzenetére

    Én annó úgy csináltam, hogy a digi csomagjairól írtam egy rövid tájékoztatót (net, tv, telefon) és hogy hűségidő nélkül lehetne beköttetni, ha többen is igénylik a házban és sikerül beszerveznünk a digi-t. Bedobáltam a postaládákba, 1 hét alatt összejött a lakók felének az aláírása. Ezt a közös képviselőnek leadtam és onnantól ő intézte. Ha akkor nem kezdek neki, még mindig t-home lenne csak a házban. Persze ehhez tökös kk is kell, a miénk szerencsére ilyen. Azóta a ház többsége átállt, a t-home-os hűségek lejártával pedig akinek esze van, mind átmennek a digihez. Sajnos ez időigényes, de minél hamarabb elkezded, annál hamarabb lesz esély a bekötésre. A többség mindig azt várja, hogy más intézkedjen helyette, ilyen a mentalitás :( (pedig a miénk nem panel idősekkel, hanem egy fiatal társasház átlagosan fiatal - kisgyerekes- családokkal). A váltás pedig egyáltalán nem macera, a hálózat kiépítése a digi feladata (alvállalkozókkal megcsináltatja), ha meg a lakásajtóig eljöttek a kábellel, onnan csak rá kell kötni a régi koaxra és mehet a móka (a lakáson belüli kábelre azt köttetsz akit akarsz, azzal nem foglalkoznak)

    sok sikert! :K

Új hozzászólás Aktív témák