Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz McLaca #637 üzenetére

    Szia!

    A fogyasztásra: több oldalon is megnéztem, mindegyik ezeket adja meg. Persze ettől még lehet,hogy egy oldal adott meg hibás adatokat, és a többi oldal meg elterjeszti/egymásról másolja a valótlan adatokat. Az általad említett 10W érzésre biztosan megvan, hiszen a h.mozimra írnak 2W készenléti fogyasztást, pedig annak teljesen hideg a fedele, ennek a boxnak pedig az egész fedele langyos illetve a jobb hátsó része melegebb. Ilyen melegedést mai eszközön készenléti állapotba nem tapasztaltam. A 2x éves GoldStar (LG) VHS videomnak van ekkora hőtermelése készenléti módban.

    1-2. bekezdésre: ezzel teljesen tisztában vagyok. Csak szúrja a szememet, hogy egy LCD-hez, ami a digitális jelet szereti ahhoz veszünk egy digitális adást, ami legvégül analóg módon csatlakozik a TV-hez. De lehet csak nekem furcsa. Bár nem hiszem, mert ezt a UPC is eljátszotta anno, hogy csak a drágább csomaghoz adtak HDMI-s boxot, akkoriban ezen volt is rendesen felháborodás. Szerintem jogosan.
    Meg szerintem arról sem szabad elfelejtkezni, hogy most már többféle LCDmonitor van, amin megtalálható a sok analóg bemenet is, mint egy TV-n. De azért ezek nem a legjobbak, itt egy scart és egy HDMI között ég és föld különbség lesz.

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák