Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablomoid

    csendes tag

    pz6t
    Sziasztok!
    Pár napja használom\használnám a digis szolgáltatást, eddig két problémába ütköztem.
    1. Valamiért a műsorújság nem túl pontos, hiába van beállítva a pontos idő(tehát hogy nem akkor mutatja az adott műsort amikor valójában van).
    2. Ami sokkal égetőbb:
    A szerelők mielőtt elindultak felhívtak hogy volt 3 box igénylésünk, de nincs raktáron box. Bekötötték (a net nekem muszáj volt) de most 3 szoba helyett 1 szobában tudunk tv-t nézni ami azért elég kellemetlen. Az ügyfélszolálaton a hölgy akivel a szerződést kötöttük "elfelejtette" említeni ezt a kis hiányosságukat. Azt mondták várólistára tesznek és majd egyszer szólnak ha vitt valaki vissza 3 eszközt mert fix számú eszközük van. Ilyenkor ki tudok belőlük facsarni valamit, vagy vesztettem 25.000 ft ot mert vennem kell 2 új boxot és még csak nem is kártérítenek? Emelett persze megvetették a 300ft os filmnow csatornát amihez járna 1 box alapból, amit így nem tudunk nézni, de saját boxxal még bérelnem kéne 200 ért kártyát hozzá.
    Van valami tapasztalatotok,tippetek? Nekem ez eléggé jogtalan eljárásnak tűnik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák