Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AgrA

    újonc

    Pz6t
    Sziasztok
    Kérdésem annyi lenne, hogy én donthetem el hogy hova kerüljön az ONT egység és a kábel milyen útvonalon vezessen az egységhez egy gigabit net bekötés során? Van erre valami digi szabályzat, hallottatok már róla?
    Oka a kérdésnek, hogy ma jött a szerelő és azzal kezdte hogy az előszobában nincs konnektor és csinaltassak egyet akkor be köti... Egyébként évek óta digi ügyfelek vagyunk, de most lett elérhető a Gigabit net, így váltunk most rá.
    Nekem kicsit budos volt a dolog, kérdeztem tőle hogy most nincs kedve dolgozni vagy miért mondja, majd a válsz az volt hogy látja mindenhol rejtve vannak a kábelek, nem akarja el csufitani a lakást, erre közöltem vele hogy távozzon és semmit ne csináljon majd a központtal egyeztetek.
    Ezutan egyből telefonszámot adott hogy bármikor szólok neki jön és csinálja.
    Furcsa hogy csak előszobába, első konnektorig akart be kötni gigabit netet, de szeretném körbe járni a dolgot, hogy a munka volt budos vagy valóban van valami szabályzat mit hogyan és meddig kötnek...?
    Köszönöm a válaszokat előre is.

Új hozzászólás Aktív témák