Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Túzok22

    aktív tag

    Sziasztok! Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy 5 DVB-C képes LED tv-nk van amiből 3 tv-n jó minden adó, a 2 tv-n meg szétesik több adó is, de nem az összes. Nem hinném hogy a tvk-nek lett baja, mert új tvk. Érdekes, hogy vannak olyan napok amikor mind az 5 tv-n jó. 3 hete még semmi gond nem volt, mind az 5 tv-n jó volt minden adó. 1 hete kihívtam a DIGI-seket hogy megnézzek, megnézték az optikai kábelt, kihúzták aztán visszadugták a kis DIGI-s dobozkán lévő optikai bemenetbe, nem találtak az optikán sehol se sérülést, a DIGI-s dobozon az lámpa zölden világít, úgyhogy nem azzal van a gond. Mindegyik koax csatlakozót újra csináktak, a DIGI-s dobozkán is, a koax elosztón is, ami 5-1000 Mhz-s, sőt még a tévéknél lévő kábelvégeken is új csatlakozókat csináltak. A koaxokon se láttak sehol se sérülést, ja és mindegyik koaxunk 3x árnyékolt koax, mert mondták amikor csinálták és én magam is láttam hogy valóban 3x árnyékolt az összes, mert mindegyik csati cseréjekor ott voltam. A cserék után továbbra is fenn áll ez a probléma, de ahogy már említettem vannak olyan napok amikor semmi gond nincs egyik tv-n se az adókkal, de vannak olyan napok, amikor megint csinálja 2 tv-n, de van úgy hogy 3-on, de nem mind az 5-ön és nem az összes adó esik szét, de egy 8-10 adók sajnos igen a 120-ból. :( Ja és sehol sincs bent szűrő az osztókon és a csatlakozókon, úgyhogy nem lehet szűrő probléma.
    Valaki esetleg meg tudná írni hogy ez a probléma miért jelentkezik nálam?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák