Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Én májusban előfizettem faternak mindig-en a spílerre.
    Előre fél évre.
    Mivel semmi sem volt rajta mostanáig (amúgy most van? mert én nem nézem), így nem is nézte egy percet sem.
    Már legalább 6.000 Ft -ot kidobtam az ablakon emiatt a roh@dt csatorna miatt, amin NÉHA van valami.
    Mert egy HBO-ra rá lehet fogni, hogy egész nap filmek mennek, de ezen ha nincs esemény, akkor nincs semmi.
    Márpedig 24 órában nincs mindig friss tartalom.
    Tehát ingyé' persze, hogy nem teszi be a digi, mert nem hülye.
    Egy olyan csatorna, ami egész nap hozná a nézőket minden korcsoportban (tv2, rtl) az megint más, ott lehet kockáztatni.
    Ha lenne is a diginél spíler, az már nem lenne vándorlási tényező, azaz nem emiatt mennének digihez....viszont fordíítva sincs, mert miatta sem mentek el annyian, hogy ezt megérezné.
    Múltkor azt hiszem linkeltem, hogy nőtt az EFIk száma kábelen diginél. Ennyit az "elmegyünk, ha nem lesz a diginél spíler" csoportokról. Kb. széllel szemben vize....
    Ugye mindig azok a leghangosabbak, akiknek nem jó, akiknek jó, azok meg nem írják le, hogy nekünk jó. Pedig ők vannak többen.

    Az m4 amúgy a legnézettebb sportcsatorna tudtommal, HA valami olyan van rajta, ami érdekli a nézőket.
    foci vb, olimpia, magyar F1.
    Miért? Mert ennek a legnagyobb a lefedettsége.

    Egy angol foci, egy spanyol azért messze nem foci vb.
    Tehát az m4-en sem hozna annyit, mint a vb.
    Nem olyan csatornán, ami "alig" fogható valahol.
    Szóval nem tudom mit akar a spíler, de jobb lenne már, ha vagy megszűnne, vagy lenne mindenhol és a nyüglődés véget érne.

Új hozzászólás Aktív témák