Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lesliegold

    tag

    Sziasztok,

    Miskolcon bementem az ügyfélszolgálatra...A net és teló már digis, gondoltam átmegyek a TV terén is a digitális UPC-s goldomról a digi+-HD-s felállásra...Erre közölték, hogy nincs HD-s berendezés, és kieröltettek egy sima analóg TV szerződést (tudom, hogy jön vele a digitális szolgáltatás is, de ha nincs hozzá tunered, akkor olyan mintha nem jönne párhuzamosan), és egy kockás füzetbe felírták e nevem, hogy majd értesítenek...Mit csináljak? Nekem egy sima analóg digis szolgáltatás, végberendezés nélkül hatalmas visszalépés lenne minőségben, nem is beszélve, hogy egy 104-es LCD-n abban sem vagyok biztos, hogy a 16:9-es képarányom rendben lesz e? Nem akarok saját végberendezést venni 28K-ért, viszont vissza sem akarok lépni analógra...Elképzelhető, hogy hónapokig nem ad majd a digi HD-s végberendezést? Ráadásul az UPC-m, lejár 1 hónap múlva, döntést kell hoznom, mert az UPC bika drága, ha nincs hűségidőd....

    Akinek van tapasztalata Miskolcon a digi sima analóg szolgáltatásáról LCD TV-n, kérem segítsen a tapasztalatával...Köszi...

    Xiaomi Redmi 3

Új hozzászólás Aktív témák