Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kecskebégető

    aktív tag

    válasz PeterPH #21609 üzenetére

    "Ugyanis te is, és én is a szolgáltatóval együtt kétoldalúan módosítottuk az előfizetői szerződésünket. Ez semmilyen módon nem érinti más előfizetők szerződését."

    Már hogyne érintené.Mivel nekem engedik neki nem .Tehát szerződést szeg azzal szemben akinek nem engedi.Ugyanis megkell indokolnia nekem miért és neki miért nem.És mivel teljesen egyformák a feltételeink amivel szerződtünk(ugyanis sehol nem halottam,hogy a digi egyedi szerződésekez köt ergo mindenkié ugyanaz mindenkire az egyetlen ászf vonatkozik)durva jogsértést követ el és visszaél az erőfölényével is.
    Leírtam a referenciáim kik ellen nyertem.Teljesen egyértelmű,hogy nem csinálam hülyét magamból sőt.
    Ellenben veled szemben aki probálja elsumákolni a dolgokat.Hogy ez tudatlanság vagy céged érdeke(Hogy tompítson a majdani büntetésből) nem tudom és őszintén nem is érdekel.Itt és most kérlek zárjuk le ha tovább szeretnél az egyszerü jogszabályokat nem nagyon ismerő így SAJNOS MINDENBE beletörödő emberkék ellen dolgozni azt ne itt tedd.
    Privátban folytassuk ha gondolod.Megértésed tisztelettel köszönöm. :R

    Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

Új hozzászólás Aktív témák