Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Nos, egy fél napnyi játék után a tapasztalatok:

    Kezdjük a technikai dolgokkal: Konfigom az adatlapon, Ultra beállítás, 60 FPS-re lekorlátozva, V-Sync ON, DLSS OFF, nekem így jó, a monitorom ennyit bír, és nekem is bőven elég ennyi képkocka másodpercenként. Olvastam fentebb, hogy sokaknak van bajuk a kártyák melegedésével, mint később kiderült, ezt az FPS-limitáció helyrehozza, én csak megerősíteni tudom, nálam a kártya egyáltalán nem volt meleg, kézzel simán meg tudtam fogni a Backplate-et, még játék közben is.

    Nekem mindössze egyszer fagyott ki a játék, amikor a kaszt-specializációs küldetést csináltam, szerencsére megjegyezte a cuccaimat, nem veszett el semmi. Account és egyéb problémám nem volt, bár én full legálisan, 40.000 forintért vettem a Digital Deluxe változatot, még tavaly December 9-én (Egész pontosan: €89,99 EUR = Ft39 810 HUF-ot vontak le). Ezzel hivatalosan is a Diablo IV a legdrágább játék, amit valaha megvettem. De nem bántam akkor sem és most sem. Voltak ugyan aggályaim a Béta alatt, hogy MMO lett belőle, de a végső játék kipróbálása után bizton állíthatom: erről szó sincs. Aki akar, játszhat csapatban, aki pedig nem, az egyedül. Szerencsére.

    A játékélmény nagyon jó, bár érezhetően nehezebb, mint a Béta volt, ott Tier II-n simán végignyomtam az Act I-et (tovább nem lehetett menni), most meg az Act felénél vissza kellett vennem a nehézséget, mert 20-as szint felett már jó párszor meghaltam, ami a Bétában tapasztaltak után eléggé kínos volt. :B

    Egyelőre ennyi, holnap folytatjuk. Jó éjt mindenkinek. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák