Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz DjDanee87 #91515 üzenetére

    Egyetértek.
    Annyit fűznék hozzá a 0-70-ighez, hogy könnyen előfordul, hogy az addigi cuccokon kívül a használt skilleknek sem látod majd hasznát, mert pl. 70-en más skilleket fogsz használni mint alatta. Mert nem fogja támogatni szet, a 70 körül feloldódott skillek, rúnák erősebbek, stb.
    Igazából ha egyedül csináltad volna, húzás nélkül, beletellhetett volna akár 4 órádba az egész 0-70, ezt gyorsította meg barátod.
    A többi dolgot leírták előttem.
    Korábban én is próbáltam, hogy na majd magamtól, mert ez+az összeillik és fura hogy nem használják... aztán kiderült, hogy bukó dolgok voltak. Nem működtek, vagy nem voltak elég erősek. :)

    Az a személyes véleményem, hogy a rengeteg tárgy, és a kasztonkénti x szet azt az illúziót nyújtja, hogy ez egy sokrétű, sok kombinációt nyújtó játék. A valóság az, hogy a szetek miatt bevan szűkülve, és mégjobban beszűkíti az, hogy az aktuális patch éppen a kasztod melyik szetjét erősíti.
    A LoN gyűrűkre azt hittem, hogy felüdülést hoznak. Összeraktam magamtól valamit, és hát TX-en sem remekelt.

Új hozzászólás Aktív témák