Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz szupermacs #90101 üzenetére

    A tabot ott kapjuk, ahol előző szezonban.
    A patch adott +1 tabot, amit pénzért fel lehetett oldani, mint eddig.
    +1-et meg Season Journey majdnem komplett teljesítéséért járt.

    Az én véleményem: a szólózás talán a legjobb a játékban.
    Mert azt csinálsz amit akarsz. Mert nem kell követned a METAt, ha saját eredményt akarsz elérni. Olyan karival játszol amilyennel akarsz, olyan szettel amilyennel akarsz. Persze az a jó, ha összeakadsz hasonló szemléletű emberrel, aki nem feltétlenül a Paragonokat hajszolja, hanem van egy kaszt amit szeret, és azzal akar játszani, bármennyire is menő/nem menő.
    Nem szeretem a METAt, ez nekem nem játék, hogy 1 karit 3-nak kell pátyolgatnia, hogy magasabb eredményeket elérjen az ember, és szinte mindenki ezt csinálja. Ráadásul jelenleg egy tornádó beállítással, amire valaki véletlenül jött rá, szóval nem is igazi képesség (pl. gombnyomásra álló tornádót rakna le bárhova).
    Nekem a GR70 meglépése nagyobb örömöt jelentett, mintha csapatban csináltam volna bármennyit.

    Az én szememben a Diablo sorozat mindig is egy sztori vezérelt szóló játék volt, erős multiplayer lehetőséggel.
    Tudom, népszerű volt a Diablo 2 LoD is multiban és az is a mai napig, nos én nem multiztam, pedig megvan gyáriban.
    A Diablo 3-mal persze már multizok, és csak nézek milyen csőjáték az egész. Sok szett és karakter vagy gyenge, vagy nehéz vele játszani, nincs kiegyensúlyozva az egész, stb. Igazából nem sok választási lehetősége van az embernek.
    Ne értsetek félre, nem szólom le a játékot, ez a véleményem kemény 1 év játék, és ki tudja hány óra (1000+ fölötti) után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák