Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz radi8tor #8972 üzenetére

    De az említett questsorozat pont azért jó, mert sokszor egy elit pakktól elitig mész szó szerint. Az oázisban is van sok, van pár pince, aminek ha tudod a nevét, akkor lehet tudni, hogy van-e lent elit, van 1-2 random 2 szintes barlang, ott a kulle-os dungeon tele megint. Az utána következő katakombák megint tele. A nagy sivatag megint erős ilyen téren, 2-3 random barlang ott is van, plusz a két hely, ahol kulle vére van. Utóbbiak nekem átlag 5-6 elit csapat, relatíve kis helyen. Aztán kulle fészke meg megint tele.

    Arról nem beszélve, hogy átlag 3-4 goblinba mindig belefutok, plusz az eventeknél is szokott lenni resplendent láda.

    Persze, ha szimpla mobsűrűséget nézünk, akkor act 3 jobb, de csak azért, mert a kis férgek ezressével jönnek, de attól elited nem lesz több.

    D1rect
    Na, látod mondjuk méricskélni nem szoktam, bár én inkább megcsinálom azt, ami izgalmasabbnak/szórakoztatóbbnak tűnik, mint azt, ami 10 perccel hamarabb meg van. De szerintem pusztán mennyiségre a legtöbb elit általában a második fejezetben van.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák