Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    Kicsit visszakerestem a regi hozzaszolasaim, meg a regi valaszokat a hozzaszolasaimra :)

    Hogy kicsit ON is legyek, vacilálok a D3-on a későbbiekben, bár inkább a "kösz nem" felé hajlok...
    Ami nem tetszik (látatlanban): skillek csakúgy "feloldódnak", nem lehet elosztogatni mint D2-ben. Aukciós Ház nagy szerepe komolyabb tárgyakban, az ára már kezdi megütni alulról a 10ezret, de mégis nem érzem újonc D2-esként, hogy annyira kellene nekem a 3. No offense természetesen. Én alapvetően FPS és NFS gamer vagyok, csak a véletlen sodort a D2 felé és megtetszett, de jobb gépnél már az is nagyon háttérbe fog szorulni.

    A legfőbb ellenérvem a D3-mal amúgy, hogy nem akarok annyira belemélyülni, mint most a 2-be sikerült, ezért szépen meggyőztem magam, hogy nekem nem kell

    Ezek az elso ket hozzaszolasom reszletei ebben a forumban 2003/03/11 -bol :)

    2013/12/19-cel vettem meg az alapjatekot. (a RoS aktivalokodja mar ejfel elott megvolt a kiadaskor egy ph-s kolleganak, IceAkosnak hala)

    Non-Seasonban 725 paragonnal jarok (en nem melyedtem bele az s4-be es nem lapatoltam be 1200+ paragont mint sokan masok)
    A mostani seasonban pedig p711-nel jarok jelenleg es 967 a cel, hogy majd meglegyen osszesitesben a p1000, csak mert az olyan jol hangzik :)

    Az eddig beleolt orak kasztonkent:

    Barbarian: 112 hours 37 minutes
    Crusader: 396 hours 29 minutes
    Demon Hunter: 678 hours 5 minutes
    Monk: 138 hours 47 minutes
    Witch Doctor: 313 hours 4 minutes
    Wizard: 276 hours 56 minutes

    1915 hours 11 minutes
    Az majdnem 80 teljes nap kicsit tobb, mint 2 ev alatt, bar tudom sokan itt joval tobbet beletoltak. :)

    (Gondolom ebbe a HC is benne lehet, ott para 250 kornyeken jartam mielott az utolso karit veglegesen toroltem)

    #granini: Az utolso mondatok tetszenek, meg elotte a riftbeszamolo is jo volt :)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák