Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz haller26 #88031 üzenetére

    Én most nem solozok, a parti gr felemészti minden időm és addig nem is tervezek amíg minden itemembe nem lesz beletolva leggem. S5ben a twisteres solot fogom tolni, az orbosat meg ismered.
    Ez a karim a party gr-es kopizd le. Hogy hogyan kell csinálni?

    Leírom mi kell, olyan összeállítás cuccokból amit a karimon látsz. Továbbá:

    kell 3 support:
    barb: globeot termel, összeszedi a mobokat és falhoz vagy sarokba vagy bármilyen akadály mellé húzza őket
    wd: szedi a globeot, voodoo ill. még csomó party dps-t adó skill puffogtatása
    monk: globeot termel összerántja a mobokat barbal összedolgozva tereli őket, leteszi a mantrát wizardra figyelve
    sztem a monknak van a legtöbb a dolga supportok közül, nyílván a többinek se sétagalopp, de több mindenre kell figyelnie én úgy látom és ha nem teszi akkor borul a parti keményen.

    van dh support is egyszer mentem vele nem volt rossz de sztem a wd jobb.

    wiz: látod hogy hova rendezik a mob kupacot a többiek, odateszed a bubit rátelézel a mantrára és vmi kiszögelés vagy fal vagy bármi akadály felé elkezded nyomni a twistereket, amik onnan visszapattannak és elkezdenek egy helyben forogni vagy visszafele(jó estben).
    közbe figyelni kell:
    - a mantrára, ha nem rajta állsz 85 felett már kb 1-2 hit vagy eso gem ide vagy oda(és legtöbbször iszonyat nehéz meglátni sajna)
    - twisterek ne száljanak szerteszét terelgetni kell
    - hol van az elite lehetőleg kapjon a temérdek twisterből az a megfelelő pozíció amikor látod hogy az elite hpja úgy olvad mint a hógolyó a pokolban

    gyakorolni kell sokat nem egyszerű de ha megvan a csapat összhang akkor pikk pakk mennek a dolgok.
    nézz róla videket neten

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák