Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Shadowguard #87534 üzenetére

    En azt csinaltam, hogy DH-val osszekukaztam a stash-embol 10k gold find-ot es mentem publik rifteket, es az elso goldos goblinnal meglett. Persze fos gear volt, mivel nem voltak set bonuszok meg semmi, de a masik harom ember gyilkolt helyettem en csak mentem utanuk. Valtani Gold Find-os gearre szerintem nem mindig lehet, mert ha pl egy multishot-os DH-val mesz, az messzebbre ello, mint amit lat a kepernyon es lehet mar ki is nyirta a goblint, Te meg kapsz mondjuk 47 misit es eszed a kefet...

    Mondjak meg azokat a metodusokat is, hogy a Field of Misery-t kitakaritani az Avarice Band gyuruvel meg persze rakas Gold Find-dal, de ott ugye folyamatosan olni kell, hogy ne szunjon meg a szamlalo, nekem ahhoz nem volt turelmem, a Corvus ugyanez, bar ott meg ugy szoktak, hogy lehetoleg DH-val vegigmennek teljesen rajta es utana hazatp, GF fel es hajra nyirni mindent. Ha 3-4 masodpercig nem kapsz goldot, mar meg is all a szamlalo

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák